- Tekstveld voor iedere foto
- Fotozakken voor foto's van 10x15 cm
- Ruimte voor 200 afbeeldingen in liggend formaat



Glamour Album - 200 Foto's van 10x15 cm
- Tekstveld voor iedere foto
- Fotozakken voor foto's van 10x15 cm
- Ruimte voor 200 afbeeldingen in liggend formaat
Je bespaart €4.71 (-11%)
Een fantastisch en glamoureus fotoalbum met een omslag die is voorzien van glitters en waarop plaats is voor een eigen foto. Wanneer je het album openslaat zie je een mooi geïllustreerde pagina waarop plaats is voor je eigen aantekeningen over jullie grote dag. Het album heeft handige foto insteekhoezen voor maar liefst 200 foto's van 10x15 cm. Bij elke foto is er voldoende ruimte voor aantekeningen.
Het fotoalbum is zuurvrij en gebonden, voor een extra lange levensduur. Het feit dat het album is geproduceerd door het gerenommeerde Walther garandeert een hoge kwaliteit.
Art.nr: 51005502Combineer met
-
Katoenen handschoenen voor foto's (L (Maat 9))
€2.59 €2.90
INSPIRATIE VAN @BGAINSPO
Tag @bgainspo op Instagram en maak kans om hier getoond te worden. Laat je inspireren door andere prachtige interieurs.
Beoordelingen
Geweldig album met ruimte voor iets minder dan 200 foto's, ik denk dat ik het op 193 heb geteld? Op de voorzijde heb je ruimte voor je eigen foto. Het product past heel goed bij de productbeschrijving op de website :) zeer tevreden! Snelle levering!