Zuurvrij en PH-neutrale passe-partout van museumkwaliteit
Effectieve zwarte tint
Elegante binnenkant met 45° hoek
- 30%
5.01
Passe-partout After Dark - Op maat gemaakt
Zuurvrij en PH-neutrale passe-partout van museumkwaliteit
Effectieve zwarte tint
Elegante binnenkant met 45° hoek
€11.17€15.95
Je bespaart €4.78 (-30%)
Selecteer variant:
Foto-openingen
1 st,
Kleur (voorkant)
Zwart
Kleur (kern/zijkant)
Wit
Kleurtint
After Dark
Binnenmaat passe-partout*
Eigen afmeting
Max. maat afwijkend - Thuislevering
100x140 cm
Geschikt voor fotogrootte
Eigen afmeting
Zuurvrij
Ja
Dikte
1,8 mm
Buitenmaat passe-partout
Eigen afmeting (Max 100x140 cm)
Pantone kleur
Process Black
Geef jouw motief een elegante omlijsting met een zwarte passe-partout! Zwarte passe-partouts passen goed bij lichtere afbeeldingen die het motief accentueren op een stijlvolle en effectieve manier.
Passe-partout After Dark heeft wiite binnenrandjes (witte kern) wat jouw motief omringd met elegantie voor de inlijsting.
Wij produceren deze passe-partout in de afmetingen die jij wilt - in onze eigen workshop. Het materiaal komt van duurzame bosbouw en de passe-partout is zowel zuurvrij als PH-neutraal.
Volg de instructies om uit te rekenen welke afmetingen jouw passe-partout moet hebben.
Retourneren niet mogelijk Omdat alle op maat gemaakte passe-partouts geproduceerd worden wanneer je de bestelling plaatst geldt de bedenktermijn niet. Aangezien de passe-partout unieke afmetingen krijgt kunnen wij deze niet verder verkopen bij een eventuele retour.
Tag @bgainspo op Instagram en maak kans om hier getoond te worden. Laat je inspireren door andere prachtige interieurs.
https://www.bga.nl/Passe-partout-After-Dark-Op-maat-gemaakt51040542Passe-partout After Dark - Op maat gemaakthttps://www.bga.nl/cache/97/1440x1440-2020_A1721.60-after-dark.jpghttps://www.bga.nl/upload/2020/A1721.60-after-dark-2-small.jpg11.17EURInStock/Passe-partouts/Op maat gemaakt/Op maat gemaakte passe-partouts/Op maat gemaakt15.95Egen tillverkning - Passepartouter2020-06-09T12:24:26+02:00