Zuurvrij en PH-neutrale passe-partout van museumkwaliteit
Prachtige cremegekleurde tint
Elegante binnenkant met 45° hoek
Passe-partout Olde Tan Verge - Op maat gemaakt
Zuurvrij en PH-neutrale passe-partout van museumkwaliteit
Prachtige cremegekleurde tint
Elegante binnenkant met 45° hoek
€15.90
★
★
★
★
★
Selecteer variant:
Foto-openingen
1 st,
Kleur (voorkant)
Crème
Kleur (kern/zijkant)
Wit
Kleurtint
Olde Tan Verge
Binnenmaat passe-partout*
Eigen afmeting
Max. maat afwijkend - Thuislevering
100x140 cm
Geschikt voor fotogrootte
Eigen afmeting
Zuurvrij
Ja
Dikte
1,8 mm
Buitenmaat passe-partout
Eigen afmeting (Max 100x140 cm)
Met een elegante en creme gekleurde passe-partout zoals deze geef jij jouw afbeelding een exclusieve en luchtige indruk. Een passe-partout werkt ook als een bescherming voor jouw foto's door het voorkomen van contact tussen glas en afbeelding. Deze passe-partout is zowel zuurvrij als PH-neutraal.
Passe-partout Wheat wordt geproduceerd op bestelling in onze eigen workshop. Het materiaal voor de passe-partout komt van duurzame bosbouw en is zowel zuurvrij als PH-neutraal..
Om gemakkelijk uit te rekenen welke maat passen bij jouw afbeelding kan je onze instructies volgen.
Retourneren niet mogelijk Omdat alle op maat gemaakte passe-partouts geproduceerd worden wanneer je de bestelling plaatst geldt de bedenktermijn niet. Aangezien de passe-partout unieke afmetingen krijgt kunnen wij deze niet verder verkopen bij een eventuele retour.
https://www.bga.nl/Passe-partout-Olde-Tan-Verge-Op-maat-gemaakt51040562Passe-partout Olde Tan Verge - Op maat gemaakthttps://www.bga.nl/cache/e9/1440x1440-2020_GSRM1051-olde-tan-verge.jpghttps://www.bga.nl/upload/2020/GSRM1051-olde-tan-verge-2-small.jpg15.90EURInStock/Passe-partouts/Passe-partouts/Op maat gemaaktEgen tillverkning - Passepartouter2020-06-10T15:28:26+02:00